O domku

U nas zrealizujesz bon turystyczny

W urokliwym miejscu, na samym końcu Kowar, nieopodal sztolni kowarskich, Hotelu SPA Jelenia Struga, tuż pod lasem znajduje się malutki domek, w którym możecie Państwo spędzić kilka wspaniałych dni.

W domu o powierzchni 150 m2, znajdują się 4 sypialnie, pokój kominkowy, kuchnia, jadalnia, 2 łazienki (na parterze i 1 piętrze). Łącznie może tam spać nawet 12 osób. Kompletnie wyposażona kuchnia w niezbędny sprzęt, zapewni możliwość przygotowywania codziennych posiłków. Kuchnia gazowa, piekarnik elektryczny, zmywarka, lodówka, pralka i wiele innego drobnego sprzętu AGD pozwoli zrealizować niemal każde szaleństwo kulinarne. Odpoczynek w pokoju kominkowym przy dobrym winie i przy spokojnej muzyce ukoi każdego zmęczonego miejskim gwarem. Ogród z miejscem na ognisko, kilkoma stołami, grillem przyniesie wiele radości podczas wieczornych biesiad. Bezpośrednio z niego można udać się na wspaniałą wycieczkę do przepięknego lasu. W zimie obok domu rozpoczynają swój bieg kowarskie szlaki narciarstwa biegowego. Za dodatkową opłatą możecie Państwo korzystać ze wspaniałej sauny znajdującej się w osobnym budynku, w przydomowym ogrodzie.

Domek w Kowarach Okoliczne góry i lasy pełne są szlaków rowerowych, pieszych, dla narciarzy biegowych a po przejechaniu kilku kilometrów (Karpacz, Mala i Velka Upa) czeka na narciarzy śnieżne szaleństwo.

Oprócz wycieczek, wolny czas można umilić sobie zwiedzając Sztolnie Kowary i Park Miniatur albo udać się na wspaniały obiad do Hotelu Spa Jelenia Struga (i skorzystać z wielu czekających tam atrakcji).

O Kowarach i innych karkonoskich miejscach przeczytacie Państwo na stronie www.kowary.pl lub www.karkonosze.pl.

Zainteresowanych wynajęciem zapraszamy!

SPECJALNIE DLA NASZYCH KLIENTÓW

Nasi klienci mają 10% zniżkę w restauracji Jelenia Struga oraz na świadczone tam usługi SPA (rabat nie dotyczy pakietów oraz ofert specjalnych). Specjalnie dla Naszych klientów, Hotel oferuje dwa ciekawe pakiety rekreacyjne:

  1. Masaż Body Work (1h) + Kosmetyka twarzy (1h) + Korzystanie z basenu. Razem 500 zł – 15% = 425 zł od osoby.
  2. Peeling ciała połączony z masażem z serii Pevonia Botanica (1,5h) + zabieg na twarz dopasowany do potrzeb skóry(1h) + korzystanie z basenu = 540 zł – 15% = 459 zł od osoby.

Polecamy zabiegi w Hotelu SPA Jelenia Struga!

CENY i REGULAMIN

Przy przekazaniu domu pobieramy kaucję w wysokości 1000 zł (gotówka
lub przelew na rachunek przed wydaniem domu). Wpłata zaliczki wysokości 20% ceny pobytu na rachunek:

TFE J.M. Dymkowscy Sp.j.
Ul. Bohaterów Getta 10 58-200 Dzierżoniów
Nr konta: 31 95270007 0027 8177 2000 0001

Regulamin obiektu >>Napisz do nas